Novinky na květen 2021

!!! UPOZORNĚNÍ !!! Dle nařízení vlády je nutné se od pondělí 3.5. před využitím našich služeb prokázat platným negativním testem na koronavirus nebo potvrzením o očkování. ✅ Nabízíme i možnost rychlého antigenního samotestu přímo ve studiu za poplatek cca 120 Kč. 💅💆 Moc vám děkujeme za přízeň!

Vláda nám rozvolňuje proticovidová opatření a my v pondělí 3.5. opět otevíráme dveře našeho masážního studia MYLY! 🥳 Nyní si k nám už konečně můžete naplánovat cestu za odpočinkem. 🗓💖 Rezervace na masáže, manikúru a pedikúru přijímáme na tel. čísle 📞 602 732 576 nebo nám napište email na info@myly.cz. Moc se na vás těšíme, jste vítáni! Vaše MYLY

Vše je o lidech a námi všemi milovaná paní majitelka Ivanka je člověk se srdcem na tom správném místě. ❤️ Tvoří kolem sebe tu #mylyfamily, abychom se o váš odpočinek, zdraví a krásu starali s profesionalitou a byli schopni vám nabídnout ten nejlepší servis a místo, kam se budete vždy rádi vracet. ✨

Chystáme pro Vás opravdu velké věci. 🌸

Novinky na září 2020

Pravidla pro Vaši bezpečnou návštěvu salonu Myly

V této době je pro nás nejdůležitější zajistit vaši i naši stoprocentní bezpečnost. Proto vás moc prosíme o dodržování následujících pravidel, které ochrání vás i nás.

  1. Naše služby nabízíme jen zdravým osobám, které nemají nařízenou povinnou karanténu a nemají žádné příznaky virového ani jiného onemocnění. Dále nesmí mít jakékoli kožní projevy.
  2. Naše masérky i klienti nosí po celou dobu masáže roušku.
  3. Používejte prosím dezinfekci ihned při příchodu do salonu.
  4. Dodržujte odstup od ostatních min. 2 metry.
  5. Používáme jednorázové pomůcky a veškeré textilie profesionálně dezinfikujeme.
  6. Všechny prostory salonu jsou pravidelně dezinfikovány po každém klientovi.
  7. Všichni naši zaměstnanci si denně měří teplotu a dodržují maximální hygienická opatření.

Věříme, že si návštěvu (i přes nutná opatření) u nás maximálně užijete.

Těšíme se na vás!

Novinky na srpen 2020

Tváří našeho MYLY massage studio se stala krásná herečka Dana Morávková, která si masáže u nás opravdu užívá!

Speciální omlazující masáž salonu Myly

Jemná masáž obličeje nebo celého těla je vysoce zklidňující a zároveň působí proti stárnutí pleti. Už po první masáži je pokožka obličeje vyhlazená a zářivá. Při pravidelných masážích se začnou zjemňovat i hlouběji usazené vrásky. Masáž se provádí korejským anti-aging BIO krémem, po kterém je pokožka naprosto dokonale krásná a viditelně omlazená. Ošetření v masážním studiu MYLY si velmi oblíbila krásná herečka Dana Morávková, která si je dopřává pravidelně a nejvíce se jí líbí omlazující masáže.

– Masáž celého těla korejským anti-aging BIO krémem 60 min 1490 Kč

– Masáž obličeje, hlavy a dekoltu korejským anti-aging BIO krémem (30 min 550 Kč)

„Masáže mám strašně ráda. Všechny nás neustále bolí záda – je to tím, že pořád sedíme za volantem nebo u počítače, máme hodně starostí… Tak jsem začala chodit na thajské masáže do Myly studia v Karlíně. Myslím, že to by si aspoň jednou za měsíc měla dopřát každá žena. Není to tak finančně náročné a moc to pomůže. Pro krásnou pokožku těla si dávám olejovou masáž, která dokáže s pletí doslova zázraky,” prozrazuje Dana Morávková.

Novinky na červenec 2020

Happy hours

9:00 -13:00 všechny masáže jen za 50 % ceny po celé prázdniny! Sleva platí pro masáže, které trvají alespoň 60 minut. Sleva se nevztahuje na vouchery. Slevy se neslučují.

Máme pro Vás věrnostní program

Po 9 absolvovaných masážích stejné hodnoty je 10. masáž v této hodnotě nebo v hodnotě nižší zcela zdarma! V případě dražší masáže bude rozdíl v ceně zákazníkovi naúčtován.Po 4 absolvovaných masážích stejné hodnoty je za každou 5. masáž účtováno pouze 50 % z ceníkové ceny


Novinky na červen 2020

Otevíráme masážní studio v pražském Karlíně

Těšíme se na Vás v náš první otvírací den 24.6.2020 od 15:00 do 20:00 hodin.

ZCELA ZDARMA!

  • 15minutová masáž
  • náš speciální lemongrass tea
  • dárková taška s BIO kosmetikou Nature Queen a Missha

NAVÍC VÝHODNÉ ZAVADĚCÍ CENY!

Studio Myly si zakládá na tom, že využívá k práci pouze vysoce kvalitní oleje a kosmetiku v bio kvalitě. Jednou z našich základních přísad je citrónová tráva, která je v Asii vyhledávaná pro bohatý obsah minerálů i vitamínů. Zklidňuje tělo a mysl, vyhlazuje a regeneruje pleť a detoxikuje organismus. Vhodná je jako lahodný čaj i jako přísada do kosmetických olejů.


Záložka pro permanentní odkaz.