image
Skip to content Skip to footer
voucher evoucher masáž

Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na masáže.

Dárkové poukazy na masáže a ostatní naše služby je možné zakoupit v jakékoli hodnotě. Držitele opravňují k využití služeb, které v Myly studiích poskytujeme. Dárkové poukazy není možné měnit za hotovost. Poukazy mají platnost 6 měsíců od data vystavení. Platnost poukazu se může lišit v případě, že se jedná o vystavení poukazu v rámci nějaké promo akce – Vánoce, Velikonoce, Valentýn a podobně.. Poukazy si můžete zakoupit osobně každý den od 9.00 do 21.00 v našich studiích Myly.

Nechce se Vám chodit na pobočku?

Poukazy Vám také rádi zašleme poštou vytištěné na dárkovém papíru. K hodnotě poukazů se připočítává jednotné poštovné a balné ve výši 90,- Kč. Předpokládaný termín doručení je do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Objednávajte na emailu:info@myly.cz

Dárkový poukaz si můžete také nechat zaslat prostřednictvím e-mailu jako e-voucher.

Výhodou je, že Vám e-poukazy zašleme ihned po doručení objednávky a Vy si je sami vytisknete nebo je můžete přeposlat (darovat) emailem bez osobního kontaktu. Po zaslání e-poukazů požadujeme úhradu do 7 pracovních dnů převodem nebo vložením na náš účet. Po připsání odpovídající částky na náš účet (obvykle druhý pracovní den po zaplacení) poukazy nabývají platnosti. Neuhrazené poukazy budou po této lhůtě stornovány. E-poukazy mají platnost 6 měsíců od data vystavení.

Platnost poukazu se může lišit v případě, že se jedná o vystavení poukazu v rámci nějaké promo akce – Vánoce, Velikonoce, Valentýn a podobně..

Go to Top