MANIKŮRA

Vaše nehty upravíme základním způsobem, vždy v délce nehtu nejkratšího, na tvaru se s klientem dopředu domluvíme. Na výběr jsou klasické tvary, tedy ovál, hranatý, mandlový atd. Po úpravě nehtů následuje regenerační, změkčovací koupel, po níž ošetříme nehtovou kůžičku, závěrem nehty doleštíme a případně nalakujeme.

Dostupné na pobočkách: Praha

LAKOVÁNÍ SHELLAC

Tato novinka v nehtovém světě potěší každého, kdo si nechce každé dva, tři dny kontrolovat, jestli se lak neoloupal a nehet vypadá skvěle. Shellac se nanáší ve třech vrstvách – Base Coat, barevný Shellac a ochranná vrstva. Po aplikaci nehty vypadají skvěle, jsou pružné, neoprýskají se a barvy krásně drží. Odstranění této techniky je jednoduché, když Shellac odroste pomocí speciálních tamponků si ho šetrně a lehce odstraníte sama. Více se dozvíte přímo u nás v salonu.

GELOVÁ MODELÁŽ NEHTŮ

Na nehty se nanese gel, podobné konzistence jako klasický lak. Pomocí tipu je možné nehet o něco prodloužit. Každá vrstva, kterou naše manikérka nanese, schne pod UV světlem, které nehet zpevní a dodá mu odolnost.

Dostupné na pobočkách: Praha

MODELÁŽ NEHTŮ AKRYLEM

Při této technice, se na nehet štětcem nanese akryl a pomocí tipu či šablony se pak nehet prodlouží. Nakonec se nechá zaschnout, pouze na vzduchu, bez dalšího zpevňování. Odstranění je velmi jednoduché, stačí k němu acetonový odlakovač. U akrylové modeláže, je nutné chodit na úpravu nehtů každé 2-3 týdny.

Dostupné na pobočkách: Praha

ZDOBENÍ NEHTŮ

Minimalistické i bohaté zdobení nehtů, u nás není problémem. Nabízíme vám celou škálu třpytek a kamínků, ale také ruční malování nehtů, přesně dle vašeho originálního přání.

Dostupné na pobočkách: Praha

Komentáře jsou uzavřeny.