TRADIČNÍ THAJSKÁ MASÁŽ

Staletími prověřené techniky, které kombinují stimulaci akupresurních bodů s uvolňující masáží, navrátí vašemu tělu energii, odstraní stres a uvolní svaly a šlachy. U nás si můžete vybrat z bohaté nabídky thajských masážních technik. Tato základní masáž povzbudí a uvolní tělo i napjaté svaly.

Dostupné na pobočkách: Praha,Štětí

THAJSKÁ AROMA MASÁŽ

O skvělých účincích esenciálních olejů se toho dnes ví mnohé. Umí si poradit s drobnými neduhy, stejně jako podpořit psychiku, zlepšit soustředění nebo naopak zklidnit rozjitřený nervový systém. V kombinaci s úžasnými technikami thajských masáží pak oleje pronikají hluboko do těla a dokáží s ním doslova ,,zázraky”. Doporučujeme 90 minut.

Dostupné na pobočkách: Praha,Štětí

MASÁŽ OBLIČEJE

Jemná masáž obličeje je vysoce zklidňující a zároveň působí proti stárnutí pleti. Už po první masáži bude pokožka obličeje vyhlazená a zářivá. Při pravidelné masáži se začnou zjemňovat i hlouběji usazené vrásky.

Dostupné na pobočkách: Praha,Štětí

MASÁŽ ZAD, ŠÍJE A HLAVY

Po náročných pracovních dnech jistě přivítáte uvolňující masáž zad, šíje a také hlavy, která vám aspoň na chvíli vyžene z mysli všechny starosti a zároveň pomůže od bolesti namáhaným svalům.

Dostupné na pobočkách: Praha,Štětí

REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Na plosce nohy je ukryté celé naše tělo – tedy od páteře až po všechny orgány. A právě přes plosky je možné celé tělo uvolnit i stimulovat. Reflexní masáž je báječnou technikou pro všechny, kteří potřebují ulevit oblasti nohou i celému tělu.

Dostupné na pobočkách: Praha,Štětí

Komentáře jsou uzavřeny.